Opera Browser Beta

Opera Browser Beta

Najnowsza Opera na Android!

Zalety

  • Nowy tryb szybkiego wybierania
  • Karta z wiadomościami
  • Nowy wygląd i szybkość działania
  • Tryb terenowy - kompresja danych

Wady

  • Nie stwierdzono

Doskonały
9

Opera na Android to nowa przeglądarka od Opera Software. Ma zupełnie nowy wygląd i funkcje oraz oparta jest na silniku WebKit, który zastąpił wcześniejsze rozwiązania firmy. Na razie jest w wersji beta, ale już teraz można ją pobrać i wypróbować!

Opera na Android to zupełnie nowa przeglądarka, bogata w funkcje. Do najważniejszych z nich można zaliczyć nową kartę szybkiego wybierania. Pokazują się na niej ikonki stron, do których chcemy mieć szybki dostęp. Można je grupować w specjalne foldery, dzięki czemu tworzymy w nowy sposób zakładki.

Kolejną nowością w Opera dla Android jest karta „odkryj”. Wyświetla ona najciekawsze wiadomości z konkretnego kraju, który można dowolnie wybrać. W Opera na Android funkcja „odkryj” może być dostosowana do preferencji użytkownika. Można wybrać kategorie wiadomości, które nas interesują. Informacje pokazują się w postaci przewijanych kafelków.

Opera na Android to także nowy sposób na zarządzanie kartami.
W specjalnym trybie można przewijać otwarte karty, usuwać istniejące i tworzyć nowe. Opera na Android daje również szybki dostęp do historii wyszukiwania. Niezwykle ważną i przydatną funkcją w nowej przeglądarce jest tryb terenowy. Pozwala on na zaoszczędzenie transferu poprzez kompresję danych. Dodatkowo, Opera na Android pozwala zapisywać strony do czytania offline.

Nawigacja w Opera na Android jest bardzo intuicyjna. Przeglądarka zawdzięcza to czytelnemu interfejsowi. Co ważne, Opera na Android działa szybko i płynnie, mimo, że jest to wciąż wersja beta.

Opera na Android to nowy wygląd i wiele użytecznych funkcji. To również nowy silnik - WebKit. Jest to bez wątpienia ciekawa propozycja, warta wypróbowania.

Opera Browser Beta

Download

Opera Browser Beta

Opinie użytkowników o Opera Browser Beta